Корзина
15 отзывов
+380507216949
Як правильно підібрати капелюшок?
Контакты
Салон «Примха»
+38050721-69-49
+38098968-84-04
Юлія Тригуб
УкраинаВолынская областьЛуцквул. Соборності, 11а
Карта
Карта

Як правильно підібрати капелюшок?

Як правильно підібрати капелюшок?

Головний убір повинен підкреслити достоїнства і приховати недоліки, виділятися і кидатися в очі, ідеально підходити під ваш одяг, а також бути зручним і красивим.

Тенденції моди, схоже, зламали усі правила. Нині немає строгих правил для носіння капелюха. Загальні поради – це щоб матеріал капелюшка відповідав сезону, стиль відповідав події, а колір узгоджувався з вибраним костюмом. Але також дизайнери пропонують кілька базових порад щодо вибору капелюшка. Нагадаємо, що капелюх умовно ділиться на дві частини: тулія (головка капелюха) і поля.

Об'єм капелюшка не повинен різко контрастувати з розмірами вашої голови. Наприклад, власниці маленької голови не варто одягати надто об'ємний капелюшок – так голова здаватиметься ще меншою, а повновидним жінкам варто бути обережними з маленькими капелюшками. Їм більше підійдуть об'ємні капелюшки без полів.

Форму капелюшка навпаки краще вибирати за принципом контрасту. Власницям видовженого овального обличчя не варто носити капелюшки з видовженою тулією (по типу циліндра), капелюшок з невисокою тулією прямокутного силуету урівноважить обличчя. А жінкам з круглим обличчям протипоказані капелюшки, що нагадують котелок. Їм підійдуть капелюшки з квадратною високою тулією. І навпаки, жінкам з квадратним обличчям краще носити круглу тулію і асиметричні поля.

При виборі капелюшка також необхідно орієнтуватися на зростання і повноту своєї фігури. Високим жінкам не рекомендуються капелюхи без полів, а невисоким жінкам краще вибирати капелюхи з високою тулією та маленькими полями.

Колір головного убору повинен поєднуватися з кольором шкіри обличчя і з кольором волосся.

Жінкам, які мають зрілу шкіру чи мішки під очима, не варто зловживати темними кольорами і надто широкими полями. Кидаючи тінь на обличчя, вони будуть підкреслювати його недоліки.

Рудоволосим підійдуть такі кольори капелюхів як шоколадний, сливовий, ялиновий, зелений, сірий, чорний і синій. Не слід вибирати головний убір червоного кольору. Темно-русявим і попелястим – світло-сірі, перлинні і фісташкові відтінки. Блондинкам – світлі головні убори. Найкраще підійдуть бежеві та персикові. А пастельні тони слід замінити більш яскравими і насиченими кольорами, наприклад, синім, чорним, коричневим або червоним. Брюнеткам – чорний, білий, фіолетовий. Насправді для брюнеток немає обмежень в кольоровій гамі головних уборів.

× Войти

Или войти через социальные сети: